Yılların Deneyimiyle

Gelecek, bizimle şekillenecek.

Gölge Yap’ının temelleri 2006 Yılında yalıtım sektöründe faaliyet göstermek üzere atılmıştır. Temelden çatıya, tüm ürünlerin satış, pazarlama ve uygulamasını yapmayı amaçlamıştır. Gelişen ve büyüyen Türkiye'de firmamızda Ankara ve İzmir'de yeni şubeler açarak hizmet ağını genişletmiştir. Ayrıca dünyanın ve Türkiye'nin her yerine sevkiyat sistemini kurarak uygun fiyatlı ürünleri en kısa sürede müşterilere ulaştırmaktadır. Dünyanın ve Türkiye'nin en kaliteli markalarını bir çatı altında toplayan Gölgeyap, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata en hızlı şekilde müşterilerine ulaştıracaktır.

Hakkımızda Ön Yazı
Hakkımızda Ön Yazı
GÖLGE YAP A.Ş.

Hakkımızda

Gölgeyap’ının temelleri 2006 Yılında yalıtım sektöründe faaliyet göstermek üzere atılmıştır. Temelden çatıya, tüm ürünlerin satış, pazarlama ve uygulamasını yapmayı amaçlamıştır. Gelişen ve büyüyen Türkiye'de firmamızda Ankara ve İzmir'de yeni şubeler açarak hizmet ağını genişletmiştir. Ayrıca dünyanın ve Türkiye'nin her yerine sevkiyat sistemini kurarak uygun fiyatlı ürünleri en kısa sürede müşterilere ulaştırmaktadır. Dünyanın ve Türkiye'nin en kaliteli markalarını bir çatı altında toplayan Gölgeyap, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata en hızlı şekilde müşterilerine ulaştıracaktır.

Türkiye ve dünyadaki yalıtım sektörünü sürekli takip edip kendini geliştiren firmamız, sektörün önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklığı yapıp müşterilerine kaliteli hizmeti kendine hedef edinmiştir. Tedarikçisi olduğu firmalara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla portfoyündeki ürünleri çeşitlendirmiş ve hedeflerini daha yükseğe taşımıştır.

Gölgeyap Yapı bu gelişmeyi ve büyümeyi 2019 Yılında kurduğu Gölge Demir Çelik A.Ş. hizmet kalitesini ve tedarikçi kimliğini bir adım öteye taşımıştır.Müşterilerinin ve tedarikçilerinin güveni ile büyüyen firmamız her geçen gün portföyüne kattığı yeni ürünlerle hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, daha geniş bir vizyonla daha geniş kitlelere ulaşmayı, çağın gereksinimleri ile kendisini geliştirmeyi ve yenilemeyi sürdürecektir.

GÖLGE YAP A.Ş.

Misyon & Vizyon

Sektörün önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklığımızı sürdürüp müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutmak. Bu yüzden firmamız Gölgeyap, müşteri ve tedarikçileri için bünyesine her geçen gün yeni firma ve markaları eklemektedir. Hedefimiz, çözüm ortaklarımıza en kaliteli ve hızlı çözümü sunmaktır.

GÖLGE YAP A.Ş.

Kalite Politikamız

Firmamız Gölgeyap Yapı Grup A.Ş., sizlere yapı ve inşaat sektörünün kendi alanında lider firmalarını sunmaktadır. Isı yalıtımından kaba inşaat ürünlerine, ses izolasyon malzemelerinden nevürlü demir ve yapı kimyasallarına, boyalardan çatı kaplama ve su izolasyon ürünlerine kadar geniş bir ürün ve marka gamına sahip olan Gölgeyap Yapı Grup A.Ş, kalite politikası gereği işbirliği içinde olduğu firmalara kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Bir de bizim hikayemize bakın

Tanıtım Videomuz

Gölgeyap, müşteri ve tedarikçileri için bünyesine her geçen gün yeni firma ve markaları eklemektedir. Hedefimiz, çözüm ortaklarımıza en kaliteli ve hızlı çözümü sunmaktır.

Hakkımızda
video img

Markalarımız