golgeyap-yapi-grup-as-bilgileri

Hakkımızda

Gölge Yapı’nın temelleri 2006 Yılında yalıtım sektöründe faaliyet göstermek üzere atılmıştır. Çatı kaplamaları, ısı – su, ses yalıtımı ve dekorasyon ile ilgili ürünlerin satış, pazarlama ve uygulamasını yapmayı amaçlamıştır. Buna istinaden Gölge Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Firmasını 2010 Yılında faaliyete geçirmiştir.

Türkiye ve dünyadaki yalıtım sektörünü sürekli takip edip kendini geliştiren firmamız, sektörün önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklığı yapıp müşterilerine kaliteli hizmeti kendine hedef edinmiştir. Tedarikçisi olduğu firmalara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla portfoyündeki ürünleri çeşitlendirmiş ve hedeflerini daha yükseğe taşımıştır.

Gölgeyap Yapı bu gelişmeyi ve büyümeyi 2019 Yılında kurduğu Gölge Demir Çelik A.Ş. hizmet kalitesini ve tedarikçi kimliğini bir adım öteye taşımıştır.Müşterilerinin ve tedarikçilerinin güveni ile büyüyen firmamız her geçen gün portföyüne kattığı yeni ürünlerle hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, daha geniş bir vizyonla daha geniş kitlelere ulaşmayı, çağın gereksinimleri ile kendisini geliştirmeyi ve yenilemeyi sürdürecektir.

Kalite Politikamız

Firmamız Gölgeyap Yapı Grup A.Ş., sizlere yapı ve inşaat sektörünün kendi alanında lider firmalarını sunmaktadır. Isı yalıtımından kaba inşaat ürünlerine, ses izolasyon malzemelerinden nevürlü demir ve yapı kimyasallarına, boyalardan çatı kaplama ve su izolasyon ürünlerine kadar geniş bir ürün ve marka gamına sahip olan Gölgeyap Yapı Grup A.Ş, kalite politikası gereği işbirliği içinde olduğu firmalara kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

golgeyap-kimdir

Misyon & Vizyon

Sektörün önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklığımızı sürdürüp müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutmak. Bu yüzden firmamız Gölgeyap, müşteri ve tedarikçileri için bünyesine her geçen gün yeni firma ve markaları eklemektedir. Hedefimiz, çözüm ortaklarımıza en kaliteli ve hızlı çözümü sunmaktır.