Filli Boya Ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Filli Boya Kalitesini Gölgeyap Farkı İle yaşamak isterseniz firmamızla iletişime geçerek toptan veya perakende ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.

Silikonlu yapısı sayesinde yapı elemanları arasında buhar geçişini sağlar. Duvarların kuru kalması sağlanır. Expert Silikon Esaslı Dış Cephe Boyası, uygulandığı yüzey ile bütünleşir, böylece cephedeki kabarma ve dökülmeler engellenir. Dış etkilere karşı yüksek performans gösterir. Silikon esaslı bağlayıcı sistemi ile yüksek
UV direnci gösterir.

AlpinaSilan’ın, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan yüksek dayanım gücü, yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ sayesinde bir kat daha arttırılarak en üstün seviyeye çıkarılmıştır.
İpeksi mat® dokusu ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır.
Geliştirilmiş yüzey kullanım performansı sayesinde silinme ve dayanım özellikleri daha da güçlendirilmiştir.
Dış koşullara karşı artırılmış sürtünme direnci sayesinde sık kullanılan alanlarda dahi önerilir.
Örtücülüğü yüksektir.
Uygulandığı yüzey ile bütünleşir.
Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.
Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar.
Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, pigmentli, solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte astar olarak kullanılan iç cephe astar boyasıdır.

Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar.

Boya sarfiyatını azaltır.

Su ve nem geçirimini büyük ölçüde önler.

Taze beton yüzeyinde oluşan karbonatların boyayı bozup kabartmasını engeller.

Alpina Renklendirme Sistemi ile renklendirilebilir.

FİLLİ BOYA ALPINASİLAN İÇ CEPHE BOYASI 15 LT EN UYGUN FİYAT Su bazlı, silikon katkılı, ipeksi mat görünümlü, emülsiyon esaslı, yüksek silinme direncine sahip, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. ÖZELLİKLER AlpinaSilan, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek geliştirilen, yüksek dayanım gücü ve kendisine özel ipek mat dokusu sayesinde maksimum silinme özelliğine sahip optimum bir boyadır. İpeksi mat dokusu ile ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.

Alpina Max, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan, yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra kendisine özel soft mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahip optimum bir boyadır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.

Silikon emülsiyon esaslı, pigmentli, yapışma gücü yüksek, dış cephe boya astarıdır. Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar, boya sarfiyatını azaltır. Yüksek nefes alma özelliği sayesinde yapı içindeki nemin dışarı çıkmasını sağlar. Üzerine gelecek boyanın yüzey tarafından farklı oranda emilmesini engeller.

Filli Boya AmphiSilan Astar : Mineral esaslı, emici yüzeylerde ilk defa yapılacak boya uygulamalarından önce ve eski boyalı yüzeyler üzerine yapılacak uygulamalardan önce kullanılması önerilir.

ÜRÜN TANIMI ve ÖZELLİKLERİ Alpina Plastix, üstün beyazlık ve örtücülükte, kendine has özel yumuşak dokuda extra mat su bazlı dekoratif iç cephe son kat boyasıdır.

Hidrofobik bağlayıcı yapısı ve silikondan elde edilen avantajları ideal şekilde birleştirerek, dış cephede ihtiyaç duyulan özellikleri tek başına bünyesinde barındırır. Silikonun özelliklerini optimum oranda yansıtır, böylece iyi nefes alma ve su iticilik özelliklerini bir arada sunar. Silikonun özellikleri sayesinde yüzeylerin daha az ıslanması ve daha çabuk kuruması sağlanmıştır, böylece boyanın yüzeyden soyulup dökülmesi, çatlaması ve kabarması engellenmiştir. Mükemmel örtme gücüne sahip Muresko Silakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde yüksek UV direncine sahiptir. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans (yapışma) gücüyle çok iyi tutunur. Yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Kokusuzdur, boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar, boyanın yüzeye tutunmasını maksimum seviyeye çıkartır, uygulandığı yüzeyin emiciliğini azaltır, boyanın erken kurumasını engeller, farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Boyanın sarfiyatını önemli ölçüde azaltır. Yüksek penetrasyon özelliğine sahiptir, çevre dostudur.

Filli Boya Exxen İpek; silikonlu, ipek mat parlaklığında, silinebilen, su bazlı, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. EXXEN İPEK – EV DOSTU BOYA DUVARLARINIZ İÇİN İDEAL PARLAKLIK SİLİNEBİLME ÖZELLİĞİ İLE UZUN SÜRE TEMİZ KALMA YENİ FORMÜL İLE DAHA UZUN ÖMÜRLÜ RENKLER SU BAZLI YAPISI İLE KONFORLU ORTAMLAR YARATIR Filli Boya’nın silikon teknolojisi kullanılarak üretilen Exxen İpek silinebilir yapıdadır. İdeal ipek mat dokusu ile iç cephelerinizde ferahlık hissi uyandırır. Renxmatik Renklendirme Sistemi ile birlikte uzun ömürlü renkler sunar. Vinil akrilik kopolimer esaslıdır. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.